Forum Gra o Puchar Jaśka Wędrowniczka Strona Główna Gra o Puchar Jaśka Wędrowniczka
Krótki opis Twojego forum [ustaw w panelu administracyjnym]

Końcowe wyniki-Noriega&PanPantuf wygrywajązdużą przewagą

noriegaalive

Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 2289
Przeczytał: 4 tematy

PostWysłany: Wto 14:18, 03 Cze 2014    Temat postu: Końcowe wyniki-Noriega&PanPantuf wygrywajązdużą przewagą

Przepraszam za opóźnienie w publikacji wyników, ale obowiązki zawodowe. Przy okazji pozdrawiam z Gdyni;)

9. Andreasikowa 75

Wobec powyższego zwycięzcami są Noriega & Pan Pantuf!
Dziękuję wszystkim za grę, cieszę się, że znowu wygrałem po dłuugiej przerwie.
Środkami za wygraną będzie dysponował Pan Pantuf, czyli moja żona. Z tego co wiem szykuje coś dla tylko dla kobiecej części forum:(

Krzywy - czy Ty wpłacałeś wpisowe? Wydaje mi się, że jako jedyny nie, ale sprawdzę konto i wtedy napiszę podział łupów.

Ostatnio zmieniony przez noriegaalive dnia Wto 22:39, 17 Cze 2014, w całości zmieniany 3 razy

PostWysłany: Śro 20:12, 04 Cze 2014    Temat postu:

no cóż w tej rundzie przypada mi rola tego złego ...
widzew otrzymał walkower za mecz z zagłębiem ...
w związku z tym klasyfikacja generalna na miejscach 2 -3 powinna ulec zmianie (zgodnie z tym jak postąpiliśmy w przypadku meczu legia - jagiellonia). Oczywiście gratuluję zasłużonego zwycięstwa dla Noriegi i Spółki.

Kawys

Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 1250
Przeczytał: 7 tematów

PostWysłany: Czw 22:04, 05 Cze 2014    Temat postu:

Niestety to była najbardziej niefartowna edycja gry, tyle dziwnych zdarzeń i niejasności nie było nigdy.

Wliczanie walkowera do punktacji w meczu Legia - Jagiellonia było decyzją złą. Niestety nie było jednomyślności (Marrock i Sewer byli za anulowaniem meczu, Andre był za zaliczaniem walkowera) i Noriega podjął decyzję jaką podjął.
Teraz dochodzimy do ściany ... Wliczanie walkowera do meczu przerwanego w 93 minucie jest głupotą o wiele większą niż wliczanie walkowera w meczu przerwanym po 45 minutach.
Z kolei zaliczanie wyniku meczu przerwanego przed końcem też nie jest dobre, ponieważ mecz nie został dokończony i jakiś gol mógł jeszcze się zdarzyć.

Cieszę się, że Sewer traktuje grę poważnie i wyłapuje błędy oraz powołuje się na wcześniejsze rozstrzygnięcia, ale nie jestem w stanie go poprzeć we wniosku o zaliczenie walkowera w meczu Zagłębie-Widzew.

Z drugiej strony anulowanie tego meczu też dałoby 2 miejsce Sewerowi.

- nietrafiony wynik przy remisie na boisku lub w typowaniu = 0 pkt

Ja tu wyraźnie widzę "na boisku". Nie wiem czy Noriega to zmieniał po meczu Legia-Jagiellonia, czy tak było wcześniej, ale przynajmniej od 1 kwietnia taki zapis się znajduje.

7. W przypadku sytuacji konfliktowych, nieokreślonych regulaminem wiążącą interpretację ustala "Rada Starszych" złożona z osób, które grały od początku w każdej rundzie: Sewer, Tomasz, Kawys, Noriega.

Sewer nie powinien być Sędzią we własnej sprawie, ja głosuję za wspólnym 2-3 miejscem, jeżeli Tomek i Noriega się ze mną nie zgodzą to oczywiście decyduje Noriega zgodnie z pkt 8:
8. Organizator zastrzega sobie wiążącą interpretację regulaminu.

Ps. Sewer - Mam już dla Ciebie Kubek za Puchar Ligi, czy Zdarza Ci się być w tygodniu w okolicy Galerii Krakowskiej w godz. 9-18?

Ostatnio zmieniony przez Kawys dnia Czw 22:06, 05 Cze 2014, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 2289

PostWysłany: Pią 4:14, 06 Cze 2014    Temat postu:

Ja jestem za policzeniem punktów za wynik 0-3 z walkowerem.

Typujemy prawdziwe wyniki jakie padają i sa oficjalnie zapisane. Nie możemy sobie punktować remisu, jak wszędzie zapisany będzie wynik 0-3. Wg mnie nie ma znaczenia kiedy mecz przerwano, walkower to walkower, obojętnie czy przed meczem, w trakcie czy po.

Sformułowania na boisku nie dotyczą tematu walkowerów, tylko przykładów punktowania.

Sewer

Posty: 716

PostWysłany: Pią 7:00, 06 Cze 2014    Temat postu:

Ja również bardzo się cieszę, że Kawys poważnie podchodzi do analizy naszych dziwnych przypadków Smile
Ale w tym przypadku nie ma ŻADNEJ WĄTPLIWOŚCI !!!
i wcale nie jestem sędzią we własnej sprawie po prostu w wyniku przyznania walkoweru widzew wygrał 3-0 ! tak jak wygrała jagiellonia z legią. Wtedy podjęta została decyzja o liczeniu punktów za taki stan rzeczy i nie wyobrażam sobie, że teraz można sobie z jakichś powodów punkty liczyć inaczej !!!

Posty: 2289

PostWysłany: Wto 22:45, 17 Cze 2014    Temat postu:

Wyniki zmienione - uaktualnione o walkower dla Widzewa.
To daje awans Sewerowi na drugie miejsce.

PostWysłany: Śro 16:02, 18 Cze 2014    Temat postu:

Noriega niedokładnie sprawdziłeś, kasa przelana 31.05.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gra o Puchar Jaśka Wędrowniczka Strona Główna -> Regulamin i typy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)