Forum Gra o Puchar Jaśka Wędrowniczka Strona Główna Gra o Puchar Jaśka Wędrowniczka
Krótki opis Twojego forum [ustaw w panelu administracyjnym]

Kolejka 3 Wyniki -Marrock wygrywa,Legia odjęta,Krzywy zyskał

noriegaalive

Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 2287
Przeczytał: 2 tematy

PostWysłany: Wto 1:07, 04 Mar 2014    Temat postu: Kolejka 3 Wyniki -Marrock wygrywa,Legia odjęta,Krzywy zyskał

Daniel Trzaskoś

Ostatnio zmieniony przez noriegaalive dnia Czw 12:47, 06 Mar 2014, w całości zmieniany 2 razy
marrock

Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 543
Przeczytał: 4 tematy

PostWysłany: Pią 10:06, 07 Mar 2014    Temat postu:

Odnosząc się do zaliczenia do naszego typera walkowera w meczu Legia-Jagiellonia to moim skromnym zdaniem skoro jakiś mecz nie został dokończony, a następnie został rozstrzygnięty przez władze ligowe jako walkower na korzyść jednej z drużyn (nie wgłębiając się w przyczyny wydanej decyzji) to logicznym jest, że powinien być pominięty przy liczeniu punktów. A to przede wszystkim dlatego, że końcowy rezultat 0:3 nie jest skutkiem rozegrania meczu w pełnym wymiarze, a jest tylko i wyłącznie wynikiem decyzji władz.

Bo trochę dochodzimy do absurdu w typowaniu, bo typujący powinien brać pod uwagę możliwość przerwania meczu na skutek burd kibiców, a w konsekwencji możliwość przyznania jednej z drużyn walkowera.

Takie moje zdanie.

Pozdrawiam

marrock

Ostatnio zmieniony przez marrock dnia Pią 10:09, 07 Mar 2014, w całości zmieniany 1 raz
Sewer

Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 716

PostWysłany: Pią 17:47, 07 Mar 2014    Temat postu:

Kolega Marrock ma moim zdaniem rację - wydaje mi się, że nie powinniśmy uwzględniać takich meczów. Co reszta graczy sądzi ?

Andre

Dołączył: 29 Mar 2012
Posty: 367
Przeczytał: 3 tematy

PostWysłany: Pon 7:38, 10 Mar 2014    Temat postu:

Witam.
Moim zdaniem - oficjalny wynik meczu to 0:3 dla Jagielloni. Typujemy przecież polską ligę a nie jakieś wirtualne rozgrywki. Trzymajmy się oficjalnych wyników.

Przykład:
Legia strzela bramkę w 3 min. Prowadzi 1:0. W 7 min mecz zostaje przerwany (oczywiście zadyma w sektorze gospodarzy). Walkower i 3 pkt. dla Jagielloni, a my liczymy zwycięstwo Legii?

Pozdrawiam

W tej hipotetycznej sytuacji o której piszesz to nie liczyłbym punktów w ogóle.

A co do meczu Legia-Jaga to orzeczenie o walkowerze na korzyść drużyny gości i zweryfikowanie go jako 0:3 to co prawda oficjalny wynik, ale mimo wszystko swoistego rodzaju wirtualny rezultat, a to z tego względu, że Jaga jednak nie strzeliła tych 3 bramek.

W takiej sytuacji, gdy dany mecz został przerwany (i później nie dograny do końca lub nie powtórzony) to moim zdaniem w ogóle nie powinniśmy go uwzględniać w typerze.

Pozdrówka!

Andre

Posty: 367

PostWysłany: Pon 14:46, 10 Mar 2014    Temat postu:

Ja jednak liczyłbym "oficjalny wynik", czyli 0:3.
Jeśli ktoś te mecz postawił jako "mecz kolejki" to traci możliwość punktów x 2, podobnie w przypadku "ulubionej drużyny". Akurat w tym meczu, większość typów było na Legię i przy tym wyniku, większość straciła...no ale tak czasem bywa. Jak już wiele meczy pokazało, polska liga jest "mocno nieprzewidywalna"

Pozdrawiam

marrock

Posty: 543

PostWysłany: Pon 15:14, 10 Mar 2014    Temat postu:

Pozdrawiam

O nieprzewidywalności naszej marnej ligi przekonujemy się w zasadzie co tydzień i chyba każdy z typujących o tym wie. Dość często mamy sytuacje, że nasze "mecze kolejki" okazują się niewypałem i tracimy punkty zamiast zyskiwać Wink

Ale w tym przypadku chodzi o sytuację, w której ewidentnie mecz nie rozstrzygnął się na boisku po rozegraniu pełnych 90 minut i właśnie to moim zdaniem zdecydowanie przemawia za pominięciem tego meczu w ogólnej punktacji.

Pzdr

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gra o Puchar Jaśka Wędrowniczka Strona Główna -> Regulamin i typy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)