Autor |
Wiadomość |
Andre. |
Wysłany: Sob 0:01, 17 Lut 2018 Temat postu: |
|
Sobota, 17 lutego 2018
15:30 WISŁA PŁOCK-:-ZAGŁĘBIE LUBIN 1:2
18:00 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK-:-CRACOVIA 2:1
20:30 WISŁA KRAKÓW-:-ARKA GDYNIA 2:1 MK
Niedziela, 18 lutego 2018
15:30 LECHIA GDAŃSK-:-PIAST GLIWICe 2:1
18:00 LECH POZNAŃ-:-POGOŃ SZCZECIN 3:1
Poniedziałek, 19 lutego 2018
18:00 GÓRNIK ZABRZE-:-TERMALICA NIECIECZA 2:1 |
|
|
Tomasz Kulon |
Wysłany: Pią 18:43, 16 Lut 2018 Temat postu: |
|
Piątek, 16 lutego 2018
18:00 SANDECJA NOWY SĄCZ-:-KORONA KIELCE
20:30 LEGIA WARSZAWA-:-ŚLĄSK WROCŁAW 3-1 MECZ KOLEJKI
Sobota, 17 lutego 2018
15:30 WISŁA PŁOCK-:-ZAGŁĘBIE LUBIN 2-1
18:00 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK-:-CRACOVIA 1-1
20:30 WISŁA KRAKÓW-:-ARKA GDYNIA 2-1
Niedziela, 18 lutego 2018
15:30 LECHIA GDAŃSK-:-PIAST GLIWICe 2-0
18:00 LECH POZNAŃ-:-POGOŃ SZCZECIN 3-2
Poniedziałek, 19 lutego 2018
18:00 GÓRNIK ZABRZE-:-TERMALICA NIECIECZA 2-0
DRUŻYNA RUNDY LECH |
|
|
Sewer |
Wysłany: Pią 15:55, 16 Lut 2018 Temat postu: typy sewer |
|
Piątek, 16 lutego 2018
18:00 SANDECJA NOWY SĄCZ-:-KORONA KIELCE 1-2
20:30 LEGIA WARSZAWA-:-ŚLĄSK WROCŁAW 2-0 mecz kolejki
Sobota, 17 lutego 2018
15:30 WISŁA PŁOCK-:-ZAGŁĘBIE LUBIN 2-1
18:00 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK-:-CRACOVIA 2-0
20:30 WISŁA KRAKÓW-:-ARKA GDYNIA 2-1
Niedziela, 18 lutego 2018
15:30 LECHIA GDAŃSK-:-PIAST GLIWICe 1-1
18:00 LECH POZNAŃ-:-POGOŃ SZCZECIN 2-1
Poniedziałek, 19 lutego 2018
18:00 GÓRNIK ZABRZE-:-TERMALICA NIECIECZA 3-1 |
|
|
MArio |
Wysłany: Pią 13:05, 16 Lut 2018 Temat postu: |
|
Piątek, 16 lutego 2018
18:00 SANDECJA NOWY SĄCZ-:-KORONA KIELCE 1-1
20:30 LEGIA WARSZAWA-:-ŚLĄSK WROCŁAW 4-1
Sobota, 17 lutego 2018
15:30 WISŁA PŁOCK-:-ZAGŁĘBIE LUBIN 2-1
18:00 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK-:-CRACOVIA 2-1
20:30 WISŁA KRAKÓW-:-ARKA GDYNIA 2-0
Niedziela, 18 lutego 2018
15:30 LECHIA GDAŃSK-:-PIAST GLIWICE 2-1
18:00 LECH POZNAŃ-:-POGOŃ SZCZECIN 1-1
Poniedziałek, 19 lutego 2018
18:00 GÓRNIK ZABRZE-:-TERMALICA NIECIECZA 3-0 mk |
|
|
Kawys |
Wysłany: Pią 12:46, 16 Lut 2018 Temat postu: |
|
Piątek, 16 lutego 2018
18:00 SANDECJA NOWY SĄCZ-:-KORONA KIELCE 2-1
20:30 LEGIA WARSZAWA-:-ŚLĄSK WROCŁAW 0-1
Sobota, 17 lutego 2018
15:30 WISŁA PŁOCK-:-ZAGŁĘBIE LUBIN 2-2
18:00 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK-:-CRACOVIA 3-0
20:30 WISŁA KRAKÓW-:-ARKA GDYNIA 3-0 mk
Niedziela, 18 lutego 2018
15:30 LECHIA GDAŃSK-:-PIAST GLIWICe 2-1
18:00 LECH POZNAŃ-:-POGOŃ SZCZECIN 3-1
Poniedziałek, 19 lutego 2018
18:00 GÓRNIK ZABRZE-:-TERMALICA NIECIECZA 1-1 |
|
|
Matiś |
Wysłany: Pią 10:21, 16 Lut 2018 Temat postu: |
|
Piątek, 16 lutego 2018
18:00 SANDECJA NOWY SĄCZ-:-KORONA KIELCE 1-1
20:30 LEGIA WARSZAWA-:-ŚLĄSK WROCŁAW 3-0
Sobota, 17 lutego 2018
15:30 WISŁA PŁOCK-:-ZAGŁĘBIE LUBIN 2-1
18:00 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK-:-CRACOVIA 2-2
20:30 WISŁA KRAKÓW-:-ARKA GDYNIA 4-0
Niedziela, 18 lutego 2018
15:30 LECHIA GDAŃSK-:-PIAST GLIWICE 2-1
18:00 LECH POZNAŃ-:-POGOŃ SZCZECIN 1-1
Poniedziałek, 19 lutego 2018
18:00 GÓRNIK ZABRZE-:-TERMALICA NIECIECZA 2-0 mk |
|
|
Grzesio80 |
Wysłany: Pią 9:15, 16 Lut 2018 Temat postu: |
|
Piątek, 16 lutego 2018
18:00 SANDECJA NOWY SĄCZ-:-KORONA KIELCE 1:1
20:30 LEGIA WARSZAWA-:-ŚLĄSK WROCŁAW 2:1mk
Sobota, 17 lutego 2018
15:30 WISŁA PŁOCK-:-ZAGŁĘBIE LUBIN 1:0
18:00 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK-:-CRACOVIA 2:2
20:30 WISŁA KRAKÓW-:-ARKA GDYNIA 1:0
Niedziela, 18 lutego 2018
15:30 LECHIA GDAŃSK-:-PIAST GLIWICe 3:1
18:00 LECH POZNAŃ-:-POGOŃ SZCZECIN 1:1
Poniedziałek, 19 lutego 2018
18:00 GÓRNIK ZABRZE-:-TERMALICA NIECIECZA 0:0 |
|
|
noriegaalive |
Wysłany: Pią 0:15, 16 Lut 2018 Temat postu: |
|
Piątek, 16 lutego 2018
18:00 SANDECJA NOWY SĄCZ-:-KORONA KIELCE 1-3
20:30 LEGIA WARSZAWA-:-ŚLĄSK WROCŁAW 3-0
Sobota, 17 lutego 2018
15:30 WISŁA PŁOCK-:-ZAGŁĘBIE LUBIN 2-2
18:00 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK-:-CRACOVIA 2-0
20:30 WISŁA KRAKÓW-:-ARKA GDYNIA 1-0
Niedziela, 18 lutego 2018
15:30 LECHIA GDAŃSK-:-PIAST GLIWICe 2-1
18:00 LECH POZNAŃ-:-POGOŃ SZCZECIN 1-1
Poniedziałek, 19 lutego 2018
18:00 GÓRNIK ZABRZE-:-TERMALICA NIECIECZA 4-1 mk |
|
|
noriegaalive |
Wysłany: Śro 22:57, 14 Lut 2018 Temat postu: K23 |
|
Piątek, 16 lutego 2018
18:00 SANDECJA NOWY SĄCZ-:-KORONA KIELCE
20:30 LEGIA WARSZAWA-:-ŚLĄSK WROCŁAW
Sobota, 17 lutego 2018
15:30 WISŁA PŁOCK-:-ZAGŁĘBIE LUBIN
18:00 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK-:-CRACOVIA
20:30 WISŁA KRAKÓW-:-ARKA GDYNIA
Niedziela, 18 lutego 2018
15:30 LECHIA GDAŃSK-:-PIAST GLIWICe
18:00 LECH POZNAŃ-:-POGOŃ SZCZECIN
Poniedziałek, 19 lutego 2018
18:00 GÓRNIK ZABRZE-:-TERMALICA NIECIECZA |
|
|